Movies
Ratings
93
MoanaRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0