Movies
Ratings
503
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0

ApocalyptoRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5