Movies
Ratings
800
Bullet TrainRated ★ 2.5- The King's WardenRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5- RevelationRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0- VictoryRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0