Movies
Ratings
263
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5