Movies
Ratings
163
A Star Is BornRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5
Independence DayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
Sad MovieRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5