Movies
Ratings
400
The FabelmansRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 4.5