Movies
Ratings
953
Dragon Ball Z: The Tree of MightRated ★ 3.5
BLUE SKINRated ★ 1.0
ArachnophobiaRated ★ 3.5
High LaneRated ★ 2.0
ShikokuRated ★ 2.0
Mr. Vampire 2Rated ★ 3.5
Mr. VampireRated ★ 3.0
SuperRated ★ 3.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 3.0
UDONRated ★ 2.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.0
海猿Rated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.0
DumboRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
Faces of DeathRated ★ 2.0
Faces of Death IIRated ★ 2.0
UltravioletRated ★ 2.5
Fist of LegendRated ★ 3.5