Movies
Ratings
36
Se7enRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0