Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 2.5
ParkerRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5