Movies
Ratings
98
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.5