Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Creed IIRated ★ 5.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5