Movies
Ratings
156
Project Hail MaryRated ★ 2.0- The King's WardenRated ★ 4.0
- Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
- The Great FloodRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5