Movies
Ratings
1363
ThirstRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
- HumintRated ★ 1.0
The WitchRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.0- SiratRated ★ 4.5
- Good FortuneRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 1.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
The Running ManRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5- The People UpstairsRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.5