Movies
Ratings
770- The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.0