Titles you rated
- 1899Rated ★ 4.0
- SomebodyRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0