Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 5.0
Film SocialismeRated ★ 1.0