Movies
Ratings
303
BugoniaRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
- 3670Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 2.5- The Nature ManRated ★ 1.5
- Pretty CrazyRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5