Movies
Ratings
986
CitizenfourRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
JobsRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0