Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 2.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 2.5
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
- MaterialistsRated ★ 4.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0- Gangubai KathiawadiRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 2.0