Movies
Ratings
277
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0