Movies
Ratings
292
JokerRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5