Movies
Ratings
351
ChicagoRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Winter's BoneRated ★ 3.5- Rules of DatingRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 2.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
Re-encounterRated ★ 3.5
Shaun the Sheep MovieRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 3.5