Movies
Ratings
818- Jay KellyRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 1.0
ExtractionRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0- Dachimawa LeeRated ★ 3.5