Movies
Ratings
1058
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0
MannequinRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.0
PhenomenaRated ★ 3.0
The Nutty ProfessorRated ★ 2.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 3.5
The Fly IIRated ★ 3.0
The FrightenersRated ★ 3.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 3.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.5