Movies
Ratings
95
Good Will HuntingRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Hi.5Rated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 2.0- The MatchRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5