Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0- Steel RainRated ★ 4.5

The SwindlersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5