Movies
Ratings
621- Homeward BoundRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- The MatchRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5- Dark NunsRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0