Movies
Ratings
29
The MartianRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
EntrapmentRated ★ 3.5- The Senior ClassRated ★ 4.0