Titles you rated
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Conan the BarbarianRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0