Movies
Ratings
401
New WorldRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0