Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
Fast XRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 1.0
HoneySweetRated ★ 1.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5