Movies
Ratings
139
Schindler's ListRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 5.0- At Cafe 6Rated ★ 5.0
- (OO)Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0