Movies
Ratings
324
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0- National SecurityRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0