Titles you rated
Final CutRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5