Movies
Ratings
36
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0- Running ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5