Series
Ratings
61
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 5.0- Hellbound Season 2Rated ★ 0.5
Miyamoto MusashiRated ★ 3.0
Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Rurouni KenshinRated ★ 1.5
BroadchurchRated ★ 5.0
Kyojo 2Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.5
Wana no SensoRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
ChangeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0