Movies
Ratings
564
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0