Movies
Ratings
698
My Beloved StrangerRated ★ 2.5
366 DaysRated ★ 3.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
WonderstruckRated ★ 1.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
- In Our DayRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 4.5
April, Come She WillRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 2.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Woman Who RanRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5