Movies
Ratings
3224
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
Kubo and the Two StringsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.0
RampageRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
One Piece Film: GoldRated ★ 5.0
Pat & MatRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.5
The Big BossRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0