Movies
Ratings
62
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Reality BitesRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.5