Movies
Ratings
1078
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 1.5- HungerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 2.5- Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Next Goal WinsRated ★ 0.5
The BowRated ★ 1.0
Dumb MoneyRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5