Movies
Ratings
159- SocialphobiaRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0