Titles you rated
Take OffRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Just Friends?Rated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0