Movies
Ratings
763
SpellboundRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.0