Movies
Ratings
914
Wicker ParkRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The CureRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
Finding ForresterRated ★ 1.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 1.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
Inside ManRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.0- WishRated ★ 1.0
Spy GameRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
In Her ShoesRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 4.0