Movies
Ratings
148
La HaineRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 5.0
ExiledRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0
Café LumièreRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 3.0
The Seventh SealRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0