Movies
Ratings
329- The MatchRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
The Point ManRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0- To End All War: Oppenheimer & the Atomic BombRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0