Movies
Ratings
1000
HahahaRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SistersRated ★ 3.5- Afternoons of SolitudeRated ★ 4.0
The ConversationRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5