Movies
Ratings
170
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0- ResistanceRated ★ 1.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5