Titles you rated

MidsommarRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0